| Usher2800 a întrebat:

De ce nu mai merge sa trimit cereri prietenie.
Imi spune asta "Nu mai poţi trimite cereri de prietenie timp de 30 de zile
Ai continuat să trimiţi cereri de prietenie unor persoane care nu te cunosc, chiar dacă ai primit o avertizare în acest sens. Trimiterea de cereri de prietenie unor persoane care nu te cunosc personal reprezintă o încălcare a Condiţiilor de utilizare a site-ului Facebook şi poate fi considerată ca fiind hărţuire. Dacă nu renunţi să trimiţi astfel de cereri de prietenie, este posibil să ţi se interzică definitiv să trimiţi cereri de prietenie. Pentru a afla mai multe, te rugăm să vizitezi Centrul de ajutor.

În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm anunţă-ne."
De 3-4 zile tot imi zice ca o sa dureze 30 de zile, ce-as putea sa fac sad va rog ajutati-ma dau funda.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mai poti face nimic, esti blocat pentru 30 zile

| Usher2800 explică (pentru mona):

Da, dar tot 30 de zile imi spune de-o saptamana.sad

| mona a răspuns (pentru Usher2800):

O fi uitat fb sa reactualizeze zilele ramase...

| Usher2800 explică (pentru mona):

Si eu ce sa fac?

| Nobody35 a răspuns:

E din cauza ca ai trimis multe cereri de prietenie care nu au fost acceptate.
Nu ai ce face decat sa astepti happy.