| ScheißeBeMine a întrebat:

De ce nu mai pot descarca nimic de pe Google Play? Am incercat sa descarc o aplicatie si am lasat telefonul 2 ore si nici acum nu s-a descarcat. Nu cred ca e din cauza internetului pentru ca folosesc Wi-fi si am incercat si cu netul de la Vodafone...

PS : Telefonul este Samsung Galaxy S Plus

2 răspunsuri:
| Vasile_Manu_1988 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu un Samsung Galaxy Mini 2. singura diferenta este ca daca utilizez conexiunea de date de la Orange, pot sa descarc. dar daca folosesc wi-fi imi apare ca si cum ar descarca si ramane asa. exista vreo setare sau restrictie de care nu stim noi? sau trebuie umblat in setarile routerului?

| ScheißeBeMine explică (pentru Vasile_Manu_1988):

Mie mi-a mers prima data cand am cumparat router-ul... acum am reusit pentru ca am dat sa mi se reseteze la setarile din fabrica
Nu imi mergea nici cu internetul de la Vodafone :/