| Beibyyyyy :-x a întrebat:

De ce nu merge Barn Buddy?straight face

Răspuns Câştigător
| bianca a răspuns:

Mi s-a intampat si mie toata ziua

uite cum faci:
apesi click pe "click aici pentru a incepe jocul " de mai multe ori dupa care dai click in bara cu jocuri jos pe barn buddy iar jocul va incepe direct

16 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Mi s-a intampat si mie toata ziua

uite cum faci:
apesi click pe "click aici pentru a incepe jocul " de mai multe ori dupa care dai click in bara cu jocuri jos pe barn buddy iar jocul va incepe direct

| Insanity a răspuns:

Da, si mie mi s-a intamplat toata ziua I don't want to see

Si din intamplare, am intrat in joc si nu mergea, apoi am apasat sus unde scrie "Invita un prieten"
Si m'ia aparut lista aia cu prieteni, si am dat "Anulare" pentru ca nu aveam nevoie sa invit vreun prietenlaughing
Si apoi jocul a merslaughing

Sper sa nu tina mult, daca ma enerveaza, elimin aplicatia si gatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianca ne-ai salvat :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge pentru ca trebuie sa bagi imeilul si parola de la el!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa pe F5 de mai multe ori...si o sa meargawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ii prost jocu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ouhoh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reteaua este prea incarcata...
fa cum a zis biancawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu merge barn buddyangryangryangryangry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc naiba dpa ce incepe jocu imi da eroare!
ii cel mai tampit joc din lume!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca se lucreaza la joc :.,... love struck

| Cattuzu a răspuns:

Daca as putea sai injur pe cei de la hi5 in legatura cu barn buddy as faceo pana ar merge jocul, pentru ca mie nici nu imi arata aia cu " clic pentu a juca" crying doar " jocul se incarca" crying

| ciprian1993 a răspuns:

Da mie nici nu imi arata click pentru a incepe jocul...ramne acolo joul tau se incarca.e cel mai handicapat joc

| Beny_3119 a răspuns:

Paiii ma la mine nu imi zicve clicu masisad nu imi spune ca doar mi se incarca jocuu ce puii mei sa fac imi fura aia TOT angryangryangryX

| Malik_Armaan_Malik_1981 a răspuns:

Dsisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| geocod a răspuns:

In dreptul mesajului pe care il primesti cum ca jocul se incarca, apare si logo-ul jocului... daca dai click pe acel logo iti va intra in joc...