| 01rukia01 a întrebat:

De ce nu merge deseneanime.ro? imi apare error 403 forbidden

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Cred că e doar o simplă eroare.
În câteva zile va fi rezolvată.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Inainte de sfarsitul lumii, site-urile dispar, pe rand. Am glumit.E asa cum spune,, positivity,,.

| Kinoko?Kee a răspuns:

Site-ul "deseneanime.ro" mereu a avut si inca o sa mai aiba probleme de acest fel.Nu e din cauza ta, doar ca uneori baietii(adminii) o lasa un pic mai moale cu sarcinile si se aduna prea multe, asa ca rareori se mai intampla probleme din acestea.Eu am intrat ieri si nu avea nimic si astazi imi pare si mie la fel ca tie.Si mi s-a mai intamplat asa de multe ori in trecut, dar nu-ti fa griji ca maine sau poimaine site-ul va fi valabil din noou. Daca vrei sa te uiti in continuare la anime-uri exista alte site-uri si presupun ca le stii si tu.

| har a răspuns:

Sigur va fi rezolvata in cateva zile?