| βǿβǿ a întrebat:

De ce nu merge Lady Popular?straight face

Funda.

Răspuns Câştigător
| ina_4481 a răspuns:

Si eu joc Lady Popular si intr-adevar astazi nu a mers, presupun ca se fac lucrari pe server, este Paste, si cred ca administratorii vor sa faca evenimente, ceva, marti din nou nu va merge de la ora 14:00 pana la 19:00 deoarece se va imbunatati Lady Popular si se va numi Lady Popular 0.2

8 răspunsuri:
| Coriine a răspuns:

Http://ladypopular.com/ mie`mi merge :O.

| Ellie325 a răspuns:

Poate il imbunatatesc acum cu 0.2

| ina_4481 a răspuns:

Pentru ca nu are picioare...laughing da sa stii ca nci mie nu mi-a mers de cateva zile poate e de la ei

| ina_4481 a răspuns:

Pentru ca nu are picioare laughing nu stiu poate e de la ei

| Tina9011 a răspuns:

Nici mie nu-mi intra de trei zile... Sper sa intre maine.

| Myhaelutza1 a răspuns:

Si eu joc Lady Popolar si astazi nu a mers deloc, Presupun ca se fac lucrari pe server, este Paste si cred ca vor sa faca evenimente, ceva kiss

| Myhaelutza1 a răspuns:

Merge doar Lady Popular in Engleza dar trebuie sa-ti faci cont din nou si daca ai lv mare nu cred ca vei accepta sa o iei de la capat

| IubireSiRazbunare a răspuns:

Bai nici eu nu stiu de ce nu merge e de 2 zile asa si cica marti iar se inchide intre orele 14:00-19:00 pentru ca il inoieste si se va numi lady popular 0.2 si o sa aiba si niste schimbari, bai eu o sa mor fara el crying