| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mi se mai incarca arhiva de la yahoo messenger? sad

11 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da un refresh la pagina si se incarca!

Daca ai nelamuriri -> (foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| gbgabi a răspuns (pentru neluL):

Ce refresh la pagina? ca nu are
file:///C:/Users/win/Desktop/Untitled.png

| neluL a răspuns (pentru gbgabi):

Dar asta ce-i? ca nu este link! Este o adresa la o poza din pc-ul tau. Incarca poza aici si apoi da-mi linkul de la ea http://imgur.com/

Conversatiile tale de pe yahoo le gasesti toate in email sub Inbox la ->CONVERSATIONS

| neluL a răspuns (pentru gbgabi):

CAUTA UNDE TI-AM ZIS! Acolo gasesti toate conversatiile tale!
in email sub Inbox la ->CONVERSATIONS

| gbgabi a răspuns (pentru neluL):

Eu vroiam direct de la aplicatie ..nu dupa site
imi scrie loading in continuu

| neluL a răspuns (pentru gbgabi):

Da un restart la pc si intra din nou pe YM la convrsation history. Ce versiune de YM ai? Trebuie sa mearga si de acolo din program.

| gbgabi a răspuns (pentru neluL):

Am ultima versiune

| neluL a răspuns (pentru gbgabi):

Merge cum ti-am zis mai sus?

| gbgabi a răspuns (pentru neluL):

Nu..am reformatat pc.ul desi mergea destul de bine

| neluL a răspuns (pentru gbgabi):

Nu ma gandeam ca poti reformata pc-ul doar pentru un moft! Oricum aveai istoricul in adresa ta de email.