| ☺ Smile ☻ a întrebat:

De ce nu pot instala jocul IMVU?
Cand dau sa-l instalez imi zice Download failedsad. va rog ajutati`maa primul cu raspuns corect primeeste fundita:X

6 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Nu s-a terminat de downloadat.

| vlaaddd a răspuns:

Da-mi id-ul tau pe privat, am nevoie de cateva poze pentru a-mi da seama.

| ☺ Smile ☻ explică:

Ba da s`a terminat. dupa ce am downloadat mi-a aparut iconitza unde l`am salvat apoi am dat apoi am dat sa-l instalez si zice download failed

| ☺ Smile ☻ explică:

Mersi, am rezolvat am downloadat versiunea nouabig grin

| ramy31 a răspuns:

Si miecrying(

| maduily a răspuns:

Nici la mine nu merge, de unde ai downloadat versiunea noua? ca si mie imi zice Download Failed.sad