| lululove a întrebat:

De ce nu pot lasa coment pe facebook.nu imi apare acea casuta chiar daca mi.au acceptat cererea de prietenie...ma puteti ajuta? var rogbig grin... funda:*

3 răspunsuri:
| laviniaB a răspuns:

Nu poti sa raspunzi pentru ca pe persoana la care vrei sa ii dai com nu o ai ca si prieten trebuie intai sa ii trimiti solicitare de prietenie iar apoi dupa ce ea te accepta poti sa ii dai combig grin

| lululove explică:

Imi sunt prieteni, le.am trimis cerere de prietenie si au acceptat.o.dar tot nu mergecrying

| lululove explică:

Gta.s.a rezolvatlaughing mersi oricumhee hee