| alessia a întrebat:

De ce nu pot sa mai salvez poze de pe facebook? de exemplu de pe profilul cuiva? inainte puteam.straight face
da` de la un moment dat nu mai potstraight face
cine ma poate ajuta? [app multi prieteni de ai mei pot] si inca ceva, pot sa salvez poza doar ca imi apare site`ulstraight face. nu poza salvatasad
plsss. ajutorlove struck FUUNNDAAA!

Răspuns Câştigător
| TheSearcher a răspuns:

Dai click pe poza. si jos in stanga la poza. ai niste optiuni scrise mai mic. si ai optiunea Download(Descarca) dai pe ala ^^

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

@alessia ->furi poze de pe facebook? :))
Uite cum faci -->clik dreapta pe pagina cu poza si apoi clik pe ''vezi informatii despre pagina''. In fereastra deschisa da clik pe al 2 lea TAB de sus ->Multimedia ->si acum cauti poza care te intereseaza aici, vezi-> http://a deci poza ta care o cauti are un ''a'' in fata! Dupa ce o gasesti daca dai un clik pe link ai sa observi ca se face albastru-->mai ramane sa dai click pe--> SALVEAZA CA. Uite un exemplu de poza de pe facebook luata(furata)in marime originala: http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/......5821_n.jpg Succes!

neluL
| neluL a răspuns:

Glumeam laughing stai linistita!

| alessia explică:

Nu laughing@neluL chiarnu obisnuiesc sa fac asta, dar imi trebuie niste poze cu o verisoara de-a meabatting eyelashes si nu prea intra pe mess.tongue app.ms de raspunsbatting eyelashes

| DaNy3lLs a răspuns:

De recent, nici nu mai pot salva fotografi, de la persoane pe care nu le am in lista de prieteni, de la persoane din anumite grupuri, are cineva o rezolvare?