| AnonimGuy264 a întrebat:

De ce nu pot sa vad si a doua pagina de intrebari la orice categorie? Imi apare doar prima pagina si atat.

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Multumim pentru sesizare, a fost o problema, dar acum a fost remediata si e totul ok.

Zi frumoasa,
Cristina, TPU.ro

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Și la mine apare la fel.

| Zorn a răspuns:

Si la mine se intampla la fel. Incearca sa copiezi link-ul categoriei si sa adaugi /nr/ la finalul sau:
https://www.tpu.ro/adolescenti/8/

Asta ar trebui sa fie pagina 8. Tu poti pune orice numar vrei intre barele acelea, depinde de pagina pe care vrei sa o vezi.
La mine functioneaza, sper sa functioneze si la tine.