| Onutzyk a întrebat:

De ce nu primesc e-mailul de confirmare a adresei de mail. Ajutor! Pls!

Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

O sa-l primesti. Uite cum sta treaba, daca s-au inscris mai multi in acelasi timp cu tine va mai dura ceva. Oricum dupa un timp, cand o sa iesi si intri iar pe mess o sa vezi ca l-ai primit. Intri la e-mailuri si daca nu este in Imbox atunci poate e in Spam, oricum incearca la toate happy
SUCCES!

4 răspunsuri:
| Pau a răspuns:

Cred ca trebuie sa mai astepti umpic.si daca tot nu apare trimite din nou cererehappy

| Bubbles a răspuns:

Si eu nu stiam unde il prumes dar pana la urma am descoperit... uita-te la spam... si poate il vei gasiwinkingwinkingwinking

| gya_8439 a răspuns:

In spam ebig grin

| nini69 a răspuns:

Poate ai gresit sau poate nu se da si n-ai cum!