| flaviu1996 a întrebat:

De ce nu raspunde nimeni la intrebari?

Răspuns Câştigător
| Elllliiii a răspuns:

Raspund eu:d

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu ai decât 1 fără răspuns! Asta pe moment, fii răbdător că se rezolvă toate!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai care e intrebarea? te ajut cu drag in masura in care ma pricep.
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are nimeni chef.

| alien134340 a răspuns:

Daca cineva nu stie raspunsul-nu scrie, dar daca stie raspunsul-il scrie(logic).

| flaviu1996 explică:

Mdah cred ca nu are nimeni chef, cam la toate intrebarile asteptam cateva zile pana la un raspuns care oricum nu era bun

| flaviu1996 explică:

Cam asa oricum cand vad pe prima pagina "raspuns la 95% dintre intrebari","in cel putin 14 minute " nu inteleg cum pot sa posteze asa o minciuna

| flaviu1996 explică:

Nu-i vorba de o intrebare anume ii vorba ca toti posteaza mii de intrebari la care majoritatea nusi gasesc raspuns dar totusi pe pagina principala mai este scris ca 95% din intrebari primesc raspuns in 14 min

| flaviu1996 explică:

Vorbesc in general nu ma refer doar la una

| Finutul a răspuns:

Raspund euu happy