| Madness345 a întrebat:

De ce nu recunosc fetele cand plac un baiat? Nu se dau deloc, dar in rest ele dau atentie si foarte multe semnale.

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pai au si ele orgoliul lor feminin, in rest ai dat raspunsul.
Pacat ca nu toti baietii recunosc acele semnale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiind fata, stiu foarte bine cum este... ne e greu sa recunoastem ca ne place de un tip, mai ales daca nu stim daca si el e catusi de ptin atras de noi... eu ma cam dau de gol daca ma intreaba cineva daca imi place de X, pentru ca incep sa rad, sa zambesc asa fara motiv
Unele fete dau foarte multe semnale, dar trebuie sa fiti atenti, nici noi nu sarim la toate avansurile si minciunicile voastre, pentru ca uneori se dovedesc a fi doar joculete...si e foarte dureros cand te joci cu sentimentele unei persoane...

| ROB3RT89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Razi,glumesti dar tot un Da e, chiar daca unii nu percep semnalele!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ROB3RT89):

De cele mai multe ori, insa mai sunt si situatii in care pur si simplu un tip spune ceva foarte amuzant si ne face sa radem, dar nu ne simtim atrase de el. Baietii ar trebui sa se mai ia si dupa intuitie.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia sunt barbati in devenire, daca e vorba de intuitie, baietii sunt confuzi!
Si da, de la a te simti bine cu cineva pana la atractie e cale lunga.
Legile atractiei au o alta ecuatie...

| elfics a răspuns:

In general doar fetele care nu au mai avut un prieten nu recunosc ca plac un baiat, sau cele foarte rusinoase. Nu toate facem asa

| anor a răspuns:

Frica frate

| edi69 a răspuns:

Fetele au orgoliu feminine si asteapta ca barbatul sa faca primul pas