| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu se schimba avatarele celorlalti din lista mea de messenger? adica nu sunt actualizate. am ultima versiune de mess.

3 răspunsuri:
| v4zone a răspuns:

Salut! Deci nu se schimba avatarele. Uite ce poti face :
1. Verifici Conexiunea la internet.
2. Stergi Messengerul de pe Pc si-l instalezi din nou.
3. Schimbi Adresa ( Nu cred ca e necesar )
Sau :
4. Astepti! ( Eu am asteptat si in timp si-a dat drumul singur )
Bafta Multa!

| HappyGreenGuy a răspuns:

Probabil este o problema de la serverul de ym, de asta uneori la un numar ridicat de persoane se actualizeaza mai greu, incearca sa vezi daca merge pe alt id = ]

| HappyGreenGuy a răspuns:

Andy nu este vorba de reinstalat,poti baga ce mess vrei tu si reinstala de n ori, nu o sa ajute, totul tine de serverele ym.