| TudorFox a întrebat:

De ce nu vorbesc in general oamenii care nu sunt nici timizi si nici din aia la care le place sa asculte?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai stai asa, aia care nu sunt timizi nu vorbesc? Si pe langa asta, nici aia carora nu le place sa asculte nu vorbesc? Pai si ce naiba fac... covrigi? De unde ai dedus tu aceste concuzii?

| Eireann a răspuns:

Faptul ca vrei sa iti vezi de treaba ta si ca nu te bagi in discutii care nu te intereseaza inseamna ca esti anti-social?

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Pentru ca sunt persoane neutre din punct de vedere al socializarii, adica sunt persoanele de genul cu care daca vorbesti cu ele vorbesc si ele cu tine, daca tu schimbi o vorba cu ea face acelasi lucru cu tine

| TudorFox explică (pentru Tataru_Ionut_2001):

Care fac asta din cauza ca sunt bolnavi nu sunt?

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns (pentru TudorFox):

M-am referit la faptul ca ele numai daca vorbesti cu ele vorbesc si ele cu tine, altfel nu te baga in seama, sau pur si simplu sunt putin antisociale, le place sa isi vada de treaba lor

Răspuns utilizator avertizat