| Gheraru1234567890 a întrebat:

De ce oamenii cand se duc la untold/neversea isi iau cazare la un hotel? Adica ei o sa stea tot timpul acolo la concert si practic pierzi 4 nopti degeaba

6 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Tu crezi ca astia care merg vor dormi 0 ore in 4 zile? laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si unde ai vrea sa doarma 4 zile?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu dormi noaptea, trebuis să recuperezi ziua. Nu reușești să stai treaz 4 zile și 4 nopți la rând. Așa că ai nevoie de cazare.

| Adry05 a răspuns:

Tu vorbești serios? crezi că oamenii ăia nu dorm, nu se schimbă și nu se spală 4 zile de n-au nevoie de cazare?

| DanTeSkies a răspuns:

Ținând cont ca majoritatea sunt în timpul verii, ar putea să stea cu cortul într-o zonă special amenajată si ar economisi bani, ideea e ca oricum au nevoie de un loc unde să doarmă, să mănânce și să se odihnească 2-3 ore pe zi.

| darrio2007 a răspuns:

Si unde ai vrea sa stea? Au bani si isi permit camera la hotel.