| zambetcald a întrebat:

De ce parintii le cumpara copiilor de scoala asa telefoane scumpe?

4 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Fiind că părinţii îşi iubesc copii şi, da, le fac toate poftele. Şi dacă un copil îşi doreste, părinţele ii ia telefonul şi copilul se straduieste sa ii rasplşatească fapta.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Scuze. Am avut câteva greşeli la scrierea răspunsului. Dar sper că ai înţeles ce am vrut să scriu.

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Cand o sa fii parinte o sa intelegi si tu ca parintii vor ce e mai bine pentru copilul lor si vor sa-i faca toate poftele. Chiar daca uneori gresesc

| TheCritic a răspuns:

De ce sa nu ii ia daca il considera destul de responsabil?