| anonim_4396 a întrebat:

De ce poarta femeile bikini si tanga? doar ca sa ne tina pe noi cu ea ridicata?laughing

Răspuns Câştigător
| Ocsiii a răspuns:

Sincer, nu stiu pentru ce intrebi asa ceva, deparca nu v-ar placea oh go on. Unele poarta pentru a fi elegante si ii poarta cu cap, altele pentru a atrage baieti, pentru bani, sti foarte bine la ce fel de femei ma refer!winking

2 răspunsuri:
| Zaika_7941 a răspuns:

Suntem fete si trebuie sa avem grija de frumusetea noastra, asa cum noua ne plac baietii care au grija de ei asa si voua va plac...

| Raluka98 a răspuns:

Dar voi de ce va bateti si va da-ti smecheri in fata noastra?
Esti un magar daca intrebi asa ceva!