| 3u a întrebat:

De ce poarta joe jonas ochelari?am citit udeva ca a avut un accident cu ceva sticla sparta.

Răspuns Câştigător
| Gosh. a răspuns:

Sunt doua lucruri total diferite.
Joe s-a taiat in timpul unui concert, cand trebuiau sa iasa prin niste oglinzi :)
http://www.youtube.com/watch?v=opuDuxMcf7o

2. El a purtat dintotdeauna lentile de contact. Poate pur si simplu s-a hotarat sa treaca la ochelari
Sper ca te-am ajutat!;;)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt i-au intrat in ochi niste cioburi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu m-am mirat cand am aflat ca si in realitate poarta ochelarii aia oribili

| xtremekisss a răspuns:

Ochelarii nu sunt oribili sunt chiar f frumosi si ii sta si bine cu ei vo nu va uitati prin cartile de moda? daca nu stiu nu mai comentati...a revenit moda acestor ochelarilor

| loveyuliaingerash a răspuns:

Joe a avut un accident iau intrat niste cioburi in ochi si de atunci poarta ochelari