| Luci25 a întrebat:

De ce Romania este o tara frumoasa? Cum o vedeti ca un turist?

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Păi România e o țară frumoasă, are atâtea locuri faine și care merită văzute, dar, vorba aia, păcat că-i locuită; oamenii o strică.
Eu mi-am propus să ajung în cât mai multe locuri din țară. Foarte frumoasă-i Sighișoara, Brașov, Buzău sau Sibiu. La vară ajung și-n Iași și Suceava.

| Dumnezău a răspuns (pentru aliceinchains):

Daca in satul cu 15 biserici si 200 de locuitori n-ajungi, poti usor sa zici ca ai ratat complet turul Romaniei. smug

| Liquor a răspuns:

Romania.Ar fi multe de spus. Avem Marea Neagra, avem Delta Dunarii.Muntii Carpati.E o tara frumoasa Dar foarte putin apreciata.O tara cu multe traditii si povesti. Iubesc tara dar nu si locuitorii ei.