| Cornica_Alina_1994 a întrebat:

De ce s-a inventat becul in frigider?

6 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Ca să vezi noaptea ce îți iei din frigider.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa se mire prostii.

| τττ a răspuns:

Bună.
Pentru că noaptea dacă vrei să-ți iei ceva nu te duci cu lanterna să vezi ce e în frigider.
Pa, pa.

| lauraroxi a răspuns:

Pentru ca atunci cand deschizi frigiderul sa nu te muste ceva de mana (doar sti ca acolo traiesc monstrii, nu?)!laughingrolling on the floor

| Irinami21 a răspuns:

Daca te duci noaptea in bucatarie si vrei sa iti iei ceva din frigider (ex. apa), doar nu o sa stai cu lumanarea sa vezi unde e.

| MentoMentocescu a răspuns:

Ca sa vada prostii cand isi iau branza stricata din frigider happy