| UnuEsteTpu a întrebat:

De ce s-a schimbat lumea in ultimi ani, de ce nu mai e lumea cum era, voua nu vi se pare ca Dumnezeu este aproape, ce-ar fi sa va pocaiti cu toti si sa traim intr-o armonie sa nu mai exista ura, rautate, agresivitate etc.

5 răspunsuri:
| ShadyRO a răspuns:

Naspa ideea...100%

| UnuEsteTpu explică (pentru ShadyRO):

Ce ar fi daca cineva tear ucide din placere. La intrebarea la care ai raspuns unde ai crede ca te-ai duce in RAI sau in IAD.

| ShadyRO a răspuns:

In iad unde dracu laughing)

| ShadyRO a răspuns:

Nu... fara bunatate nu ar fi nimic. nu neam distra deloc. happy.

| UnuEsteTpu explică:

Si asta n-ar insemna ca este mai bine sa fie bunatate decat ura.