| Mikiiy a întrebat:

De ce se trimit TikTok-urile pe snap in conversație și nu sub formă de videoclipuri, cum pot schimba asta?

4 răspunsuri:
| VerdeEmanuela a răspuns:

Trebuie sa salvezi TikTok-ul in galerie, sa te duci pe snap la căutare filtre și să cauți un filtru care te lasă să pui video-uri caută,, galerie"

| Mikiiy explică (pentru VerdeEmanuela):

Știu de această metodă, însă înainte trimite-am TikTok-ul direct din aplicatie si se trimitea ca videoclip nu sub formă de conversație!

| Elizametti a răspuns (pentru Mikiiy):

Cred ca e actualizată aplicatia ca acum si din aplicatie direct daca dai sa trimiti pe snap, tot in conversatie apare, cauta in setarile de la snap ceva

| Mikiiy explică (pentru Elizametti):

Mulțumesc, am căutat și pe setările de pe TikTok, probabil trebuie să le actualizeze, o să mă uit, mulțumesc pentru răspuns!