| MentoSan a întrebat:

De ce sînt spala-te prosoapele de baie…Atunci cînd te ştergi nu eşti curat?

Răspuns Câştigător
| CopilașTembel a răspuns:

De ce sunt spala-te? Apa de la robinet e plina de calcar, clor si tot felul de chesti.Niciodata nu poti sa te clatesti atat de bine cat sa nu ramana urme de sapun, dupa ce te stergi pe corp poate te stergi iarasi pe cap si faci matreata din cauza urmelor de sapun e pe piele, trebuie un prosop cu care te stergi pe cap si unul pentru corp.De asta sunt spala-te prosoapele.

1 răspuns:
| SantaAndrei a răspuns:

Nu prea.

Crezi ca apa cu care te speli e prea curata?laughing E plina de clor si de diverse alte subsante, gen calcar. Cand te stergi toate trec pe prosop si il murdaresc.