| Lucia_5229 a întrebat:

De ce sport sa ma apuc ca sa dau jos burta?
FUNDA! da fara mistouriwinking

11 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Poti face abdomene in fiecare seara si se vor vedea rezultatele din pacate in vreo 3 lunistraight face si poti tine si un mic regim: fara prea multe dulciuri, fara maine in exces si fara sa mananci dupa 7 searatongue.
Succeshappy.

| JohnnyBi a răspuns:

Jogging + abdomene. poate nu crezi dar cand alergi misti si abdomenul dreapta-stanga. si daca la abdomene obosesti fa crouch. pune picioarele pe ceva astfel incat genunchii sa fie perpendicular pe corp si pe glezne (un fel de Z dar cu unchiuri drepte) si ridica decat putin din trup...o sa te arda, de acolo vei stii ca le faci bine

| Crisis a răspuns:

Toata lumea stie sa alerge, nu? S-a facut si frumos, ar fi bine sa te apuci sa alergi. Sau poti sa te duci la sala, acolo sunt instructori care pot sa-ti zica ce fel de exercitii sunt recomandate.
Si inotul e foarte bun, dar pana inveti stilurile e cam greu. Inotul e un sport pentru intretinere, dupa ce slabesti.
Daca ai bicicleta sau role poti sa te plimbi, dar asta e mai mult pentru picioare.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
De orice sport posibil, orice fel de mişcare te ajută.
Basket, volei, tenis, înot, ce vrei tu.

| aGviLa a răspuns:

Sala nu are rost sa faci, fa in fiecare seara o ora doua putina alergare tongue si o sa functioneze! Pace!

| alinca a răspuns:

Eu cred ca ar fi bine sa consumi mai multe salate si sa faci foarte mult sport adica miscare si o sa vezi ca este foarte eficient

| QuadruplePersonality a răspuns:

Înot.
Garantez eubatting eyelashes. Şi te şi lungeşti smug.

| zelda a răspuns:

Incearca sa faci abdomene dimineata/la pranz cand ai tu timp si searahappy. Fara fast-food-uritongue

| LoOvE a răspuns:

Volei sau tenis de camp.

Si cu aceste doua sporturi te si inalti.

| moraruvictorash a răspuns:

In primul rind atletism: alergari dar nu te forta incepe de la usor la distantze mai mari. apoi ar mai fi abdomenuri. tine citeva minute pe zi picioare in aer la vreo 30 grade. tine in cap clar daca poti.fa gimnastica... funda? big grin plizz

| Brunetica a răspuns:

Abdomene