| SUpremeboy a întrebat:

De ce sunt asa prost? Ma urăsc

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cum ai ajuns la concluzia că ești prost?

| sadrian46 a răspuns (pentru Andreeush):

Asta nu este o concluzie logică, este un sentiment.

| Plato a răspuns:

Daca-ti dai seama ca esti prost, s-ar putea sa nu fi chiar atat de prost. Prostii nu-si dau seama ca sunt prosti, niciodata.

| FaraNumePls a răspuns:

Deja s-a facut un spam pe tema asta.
De ce nu mergi la consiliere (la tine-n liceu) sau la un psiholog adevarat. Cred ca exista niste blocaje pe acolo

| CaliforniaLA a răspuns:

Toti adolescenții trec printr-o perioada de genul la un moment dat, nu trebuie sa iti scadă încrederea de sine. Tu esti cel mai bun, esti prietenul tău cel mai bun si poti face tot ce iti propui. De la rezultate bune la scoala până la îndeplinirea unui vis. Nimeni nu e prost! Poate e doar in capul tau sau poate nu depui atata efort cat ar trebui