| Syrten a întrebat:

De ce sunt atât de obsedați unii tipi de fund, sâni când trece câte o fată pe lângă ei?
Și de ce sunt așa dubioși când abordează o fată, așa libidiboși?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E din cauza genetici, de parca voua nu va place de asta stati cu orele in oglinda

| RAY a răspuns:

Acum 18 ore | Ioneasca1001 a răspuns:
Pentru ca sunt limitati la creier si doar atat vad, in fata ochilor.

scrii tampeni, partea a creierului care se ocupa cu atractia fizica nu are legatura cu partea rationala, un robot nu ar simti atractie sexuala

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca sunt limitati la creier si doar atat vad, in fata ochilor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fundul și sânii sunt părți rotunde ale corpului. Sânii arată că fata poate să alăpteze, deci e femelă de calitate care poate avea urmași. Fundul proeminent arată că nu e slăbănoagă ( femeia șnur, fără țâțe. fără fund), deci având ceva grăsime pe ea, poate alăpta în condiții bune un copil.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns (pentru sadrian46):

Nu cred ca cineva care se uita dupa o fata isi pune problema ca arv putea sa alapteze sau nu. Pur si simplu se uita la ele pentru ca sunt sexy, asta e adevarul, ne uitam dupa fete pentru ca sunt sexy laughing

| sadrian46 a răspuns (pentru Tataru_Ionut_2001):

Da așa interpretează creierul, Sâni mari, egal sexi. Cele cu sânii mari aveau șanse mai mari să aibă copii, astfel, ele au avut copii mai degrabă cu altele cu sânii mici. Astfel sânii mari și rotunzi s-a transmis și la fetele lor. Astfel cele cu sânii mare au fost cele sexi atractive. Ei nu trebuiau să raționeze ce se va întâmpla, că va alăpta sau nu. Era firul scurt. Sâni mari egal sexi, egal atractivă.

| Sofer a răspuns:

Daca o fata e buna si dotata de ce nu? laughing eu ma blochez cu privirea cand vad una cu niste sani si fund imens.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaDaniela2000 a răspuns:

Baietii gandesc cu cocoselul. Unui baiat ii va fi mereu mai greu sa se abtina decat unei fete, sunt greu de gasit barbatii care se uita la suflet si nu doar la aparente.

| RAY a răspuns (pentru AndreeaDaniela2000):

Cum naiba sa te uiti la cv ce nu exista

| Drimmero a răspuns (pentru AndreeaDaniela2000):

Adevarul e ca femeile se uita numai dupa suflet si ignora celelalte 'calitati' precum portofelul cat mai aratos sau un corp cat mai lucrat la sala.