| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

De ce sunt barbatii mai inteligenti... decat femeile?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu sunt. Pentru ca femeia are o capacitate de intuitie superioara. Si pentru ca desi sensibilitatea e considerata parte a ce inseamna slabiciune sa stii ca nu e chiar asa. O femeie increzatoare si inteligenta poate folosi aceasta slabiciune ca pe o arma extrem de puternica. Mult mai puternica decat orice ar putea avea un barbat.

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

rolling on the floor
Vezi cum sar fetele pe capul tau si iti dau replica cu egalitateaoh go on
P. S:Sunt perfect de acord cu tinehappy

| JustMe a răspuns:

Buna asta bunarolling on the floor))))
M'ai facut sa rad, serioslaughing
Btw, esti modest

| daii a răspuns:

Unde scrie asa ceva? Femeile si barbatii sunt aproape egali. Singura diferenta intre cele doua sexe, este ca femeile au aspiratii mult mai inalte decat barbatii.Si asa cum exista barbati inteligenti, asa exista si femei inteligente(de doua ori mai multe, dar nu mai conteaza.)
@cristi202, respect pentru tine; un barbat care e in stare sa recunoasca... adevarul!

by daiiwinking

| Rukhsandra a răspuns:

Cine zice ca ei sunt mai inteligenti? Ca il bat rolling on the floor

| maryana5 a răspuns:

De cand?

| Helvete a răspuns:

Nu e adevarat. Inteligenta nu are legatura cu sexul, inteligenta se dobandeste (la fel de usor in ambele cazuri).

| cristi202 a răspuns:

Chiar sunt?!? Adesea femeile se dovedesc a fi mai destepte... Si o spun ca barbathappy.

| Shake a răspuns:

Pai, prin imensa lor nebunie, ne dam seama ca nu sunt...Desi unii sunt draguti, dar atatbig grin

| foxi a răspuns:

Judeca cu alta emisfera!

| bkmad a răspuns:

Cine a ziss?laughing
Suntem egali
depinde de fiecare

| EstiFericitaSauTrista explică:

Am intales sunt egali ca inteligenta, iar femeile cateodata isi folosesc arma secreta, cu care sunt sigur ca pot controla un barbat pe deplin, asta femeile inteligente ca doar nu sunt toate.

| Enigmă a răspuns:

Simplu.
winking
Nu sunt
laughing))))
toata lumea stie ca barbatii sunt cu un an mai putin maturi decat femeile si din asta deducem ca si inteligenta lor e mai slaba.laughing)

funda?laughing

| clawdya_8655 a răspuns:

Cine spune asta?

| NBieber a răspuns:

Tocmai.Nu suntwinking

| cristinutza_8053 a răspuns:

S-a dovedit stiintific ca femeile sunt mai mature decat barbatii cu 3 ani...deci mai inteligente imaginati-va voi barbatii o lume fara femei(nu ati putea trai fara noi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cata modestie.Sa fim seriosi.Cine a spus asta? Nici barbatii nu sunt mai inteligenti, dar nici femeile.Nu se poate generaliza. Dar mereu am spus ca femeile sunt putin mai intuitive si asta le ajuta putinhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare nedreapta replica.
Barbatii si femeile sunt egali in toate.
Fiecare om are inteligenta proprie, depinde 90% de persoana si 10% de studii si viata/experienta.