| ZambetuCulorilor a întrebat:

De ce sunt cam toti utilizatotii TPU asa disperati dupa funda? Pana la urma e doar ceva fictiv, nu aveti niciun beneficiu real daca aveti 1 milion de funde.

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Funda valorează 100 de puncte. Probabil au impresia că dacă avansează în clasament sunt foarte *cool* şi vor ajunge Experţi sau mai ştiu eu... oh go on vise de copii tembeli.

| Karinakari99 a răspuns:

Pentru că vor să se facă importanţi pe site şi vor să devină experţi.
Dar cu atitudinea asta,nu o să devină,dacă le cerşesc şi dacă toată lumea vede că nu e interesaţi să ajute lumea!
Plus că nu câştigă nici un ban, dacă s-ar câştiga, i-aş înţelege...

| BlackAngel232001 a răspuns:

Eu cred ca se bucura sa aiba cat mai multe si este un beneficiu la ele ca iti da mai multe puncte. Un raspuns sincer

| windix a răspuns:

Da... nici eu nu stiu. sad Eu nu am nimic si nu ma supar, ba happy

| crazyshit a răspuns:

Jesus, ce e cu funda asta? poate sa ma lamureasca si pe mine cineva?

| Karinakari99 a răspuns (pentru crazyshit):

Funda înseamnă răspunsul câştigător la o întrebare,@crazyshit.
Sunt sigură că te vei lămuri mai bine după ce citeşti regulamentul siteului şi răspunsurile la întrebările puse de membri noi ca tine, accesând acest link:
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente!
Succes şi bine ai venit pe TPU!