| Cookie166 a întrebat:

De ce sunt importanti parintii in viata copiilor?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa le dea lectii de la viata, educatie si sa le explice cum trebuie sa fie cand vor avea si ei familie in viitor, daca invata de la golani si parasute nu vor fi in stare sa-si mentina o familie fericita ci plina de infidelitati si scandal ori crima daca e cazul.

| blueangel99 a răspuns:

Pentru a îi creşte pe copii, a-i iubii şi a-i educa.
Numai bine!

| oanard174 a răspuns:

Pentru ca daca nu erau ei nu eram nici noi si pentru ca sunt fiintele care ne iubesc cel mai mult din lume, orice am face.

| 3mY20002121 a răspuns:

Pai tu de ce crezi ca sunt importanti?

1. Daca nu ai avea parinti cine ti-ar da sa panaci?
2. Daca nu ai avea parinti cine ti-ar da bani de buzunar, cadouri etc?
3. Daca nu ai avea parinti cu cine ai discuta candnu te siti bine si Daca nu ar fi parinti nu am exista noi
4. Daca nu ar fi parinti unde am locui noi?(La Casa de copii?)
5. Daca nu ar fi parinti crede-ma ca acum nu ai mai fi stiut deacest site deoarece nu ai avea internet, laptop, calculator etc.
Acum ai inteles de ce sunt importanti parintii?

| spike625 a răspuns:

In concluzie:pentru indrumare