| babesss a întrebat:

De ce sunt porci barbatii?

Răspuns Câştigător
| larrii a răspuns:

Pentru ca unii (majoritatea) nu stiu sa aprecieze ce au langa ei si pleaca la altele, si cateodata regreta ca au facut asta. asta e natia lor, pana au sa stie ce inseamna sa iubeasca sau sa tina intr-adevar la cineva mai e...

5 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=y3uyx_UaYx4
:)) cu asta am spus totul

| sunetul a răspuns:

Ai dreptul sa alegi. Daca alegi prost nu inseamna ca sunt toti la fel.

| olian a răspuns:

Eeeee,de ce ne jignesti? chiar asa pe fata?

| IuliaChiuian a răspuns:

Barbatii cred ca totul se invarte in jurul lor. si chiar daca o multime de fete s-ar bate pentru el chiar in fata lui nu ar observa laughing
Dar totusi mereu ii crzi porci pentru ca teau parasit sau nu iti impartasesc iubirea am dreptate nu? happy

| XOoOrYMăă a răspuns:

Pentru ca femeile sunt vacirolling on the floorglumeam