| BiiaB a întrebat:

De ce sunt rockerii considerati satanisti? Chiar ma deranjeaza aceasta caracteristica care ne este atribuita!

2 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Am pus si eu aceeasi intrebare, si am primit destule raspunsuri, intra la profilul meu, la intrebarile mele, si da in jos, pana ajungi la prima intrebare.
O sa gasesti raspunsurile de care ai nevoie.

| Sprite a răspuns:

Adevarul este ca rockerii adevarati inteleg de ce le este atribuita aceasta caracteristica, dar nu se simt ofensati, pentru ca li se cam rupe de multe. Si asta nu e un lucru rau! Baga repede niste AC/DC, Metallica, Led Zeppelin si ROCKareste-te cu SPRITE!big grin