| Daysukki a întrebat:

De ce sunte-ti atati idioati pe TPU mah? chiar n-aveti ce face?
ps: nu ma adresez persoanelor care chiar ajuta pe cineva, dar sunte-ti multi prosti care nu intelegeti care e problema si injurati ca sfecla, s-o zic asa. multumesc ff mult.laughing

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rustin a răspuns:

Vorbeste in numele tau ba

| brunetteee a răspuns:

Stiu despre ce vb. laughing
probabil ca isi fac cont ca sa isi mai ocupe timpu sau nstthinking

| MimiPopescu a răspuns:

Noi nu,, sunt-em'' ci,, suntem". Mai intai invata sa scrii corect si apoi vino aici sa iti dai aere. Nu-ti convine? Pa!

| TeoPT a răspuns:

Eu sunt pe TPU și pentru a ajuta oamenii, și pentru a face mișto de cei care prezintă un procentaj de prostie peste limita normală.

De exemplu, am destule motive să fac mișto de tine.
1. "Sunte-ți" se scrie "Sunteți", mai dă și tu pe la școală înainte să faci pe marele critic.
2. Prescurtări/forme de gen "mah" "ff" sunt populare pe messenger și e dovadă de nesimțire, prost gust și incultură să le folosești pe TPU.ro
3. Te bagi în seamă singur, expunând o problemă, o opinie la care nu ai argumente, doar jignești ca prostul.

Consider că am destule motive să îți spun că ești prost făcut grămadă.
Baftă