| SimonaBubu a întrebat:

De ce țiganii sunt așa de mulți?

Răspuns Câştigător
| StefanChriss a răspuns:

Tiganii sunt multi din cauza lipsei lor de cultura si ignorantei. Acest lucru se reflecta in faptul ca incep viata sexuala devreme, nu practica sex protejat, astfel incat, intr-un interval de zece ani, sa zicem, un singur cuplu de tigani, au deja 4-5 copii, care la randul lor se inmultesc in acelasi ritm. Prin urmare, iti poti face o idee.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Sunt obișnuiți să se căsătorească de tineri și să facă mulți copii.

| mgtow a răspuns:

Pentru ca viata nu e corecta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lipsa de educație, in principiu sexuală