| EugenEB a întrebat:

De ce toata lumea il uraste pe Floyd Mayweather cand pune o poza cu o masina, un ceas sau pur si simplu se pozeaza.
Pana la urma banii castigati de el au fost obtinuti prin antrenamente grele si pumni luati in fata.
Orice om are dreptul la libertate si la libera expirmare, nu inteleg de ce de la o simpla poza de la un antrenament de exemplu, ii face pe unii sa zica fraze de genul 'f*uck you', ' you are an idiot' sau 'Sper sa iti pierzi toti banii'.
Pana la urma tot ce are sunt obtinuti din munca, de ce are atat de multi hateri? Sa ai hateri inseamna sa fi bun in ceea ce faci?

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

Asa se intampla cand unii au multi bani, iar altii mor de foame.
Cei saraci sunt tentati sa ii judece pe cei ce sunt mai instariti, chiar daca au muncit pentru averea lor.