| anonim_4396 a întrebat:

De ce tot vad duba de la SRI brigada antitero, patrulează încontinuu ba pe la aeroport bă prin oras, în Iasi se întîmplă asta! Încontinuu vad masina asta cu 2 mascați,ce scop au? La aeroport vine de fiecare dată când aterizează un avion dupa pleaca prin oras si patrulează prin parcări printre blocuri, merge încetu, se tine dupa masini!?

2 răspunsuri:
| Iunicu a răspuns:

Veghează astfel încă tu să dormi liniștit.
Nu trebuie să îți faci nici un fel de problemă dacă nu faci trafic cu altceva decât megabiți!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Da, si eu am vazut-o. Ma bucur ca ii mai vad din an in paste si pe astia, ca oricum prezenta fortelor de ordine in Iasi e absolut patetica.