| anonim_4396 a întrebat:

De ce toți mă urăsc?
In general toți oamenii care m-au văzut vreodată.
In special colegii

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Probabil pentru ca esti antipatic

| TanteMarianne a răspuns:

Unu la mana nu te cunosc, nu stiu cum arati, cum te comporti.
Daca tu ai un comportament rece sau mai bine zis respingator(gen esti rau/rea cu toata lumea ii jignesti etc...)atunci nu-i de mirare ca nimeni nu se aproapie de tine.

| BIBI2308 a răspuns:

De cele mai multe ori, oamenii sunt rai unii cu altii din gelozie si invidie. Dar in cazul tau ar putea fi si faptul ca tu nu faci nimic, in privinta asta si ii lasi sa te jigneasca. Cred ca ar trebui sa iei putina atitudine, iar lucrurile nu vor mai sta asa...
Succes! happy happy happy

| irinuca89 a răspuns:

Esti sigura? incearca sa faci tu primul pas si sa fii o prietena... poate nu e chiar asa cum crezi.