| anonim_4396 a întrebat:

De ce toți oamenii de succes recomandă trezitul la 5 dimineața? Adică de ce tocmai 5.

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Pentru că nu mai e nimeni treaz atunci, ai timp să fii singur cu gândurile tale, să-ți planifici ziua în liniște cât timp îți bei cafeaua, meditezi, faci un duș rece etc.
Oamenii de succes recomandă rutina.
Și eu mă trezesc la 5.

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pentru ca majoritatea oamenilor merg la servici, si eu intru la 7.00 dimineata si ma trezesc la 5.30.

| aXy99 a răspuns:

Tu vrei sa fii un om de succes sau un om fericit?

| SupMates a răspuns:

La 5 se lumineaza de ziua de obicei =P

| regelesexului69 a răspuns:

Decat sa te scoli devreme mai bine sa te culci tarziu, parerea mea