| Jump3r a întrebat:

De ce toti sunt disperati dupa "funda"? thinking

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca prinzi unul care cerseste funda intreaba-l la ce ii foloseste.La nimic, vrea sa se dea shmeckerwinking

| mgtow a răspuns:

acesta va fi raspunsul pe care va trebui sa il lasi lor
--=D.N.D 4You=- IzzyZone.Com: Luata la palme in directO blonda se alege cu o bataie in directdupa ce ii aruncaun pahar cu apain fataprezentatorului TVPriviti: http://www.izzyzone.com/category/funny-video/ da mai departe

Elianna
| Elianna a răspuns:

Te rog sa nu generalizezi! UNII sunt asa cum zici tu!

| Cσσкiє a răspuns:

Nu generaliza, te rog, nu suntem toţi obsedaţi de ea.

| ioana_6047 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaa euuu vreau fundaaaaaaa sa o pun in brad ca vine Craciunulaughing haha nu stiu ce sa spun...sunt noua pe aicibig grin