| marsy a întrebat:

De ce uneori nu ma simt in stare sa fac nimcic, ma ataca somnolenta, si rapid devin nervoasa? parca-s pe alta planeta... Voi nu ati mai avut asa ceva? Deseori mi se intimpla?

Răspuns Câştigător
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Lipsa de ocupatie. Nu bei cafea suficienta. Nu razi destul. Asa pateam si eu cand ramaneam amanet prin oras

6 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Este posibil sa experimentez o mica depresie!

| georgiana a răspuns:

Buna! esti obosita dupa o zi lunga, mai primesti si unele vesti nu prea placute sau te iau prin surprindere.consumi energie si e normal sa fii asa.Eu ma pun frumusel in pat cu PC si TV stins si apoi nani...

| ..somebody.. a răspuns:

Stiu cum e. e f oribil. pierd vremea aiure nu's in stare de nimic... daca nu ma motiveaza ceva sau se intampl ceva imi trece f greu... nu stiu sa iti dau un remediu doar motiveaza-te cu ceva gandeste-te ca trece timpul pe langa tine fara sa lasi nimic in urma. impune-ti sa nu te gandesti la asta spune-ti : nu am nimic sunt foarte fericita viata e frumoasa( cu toate ca nu e intotdeauna asa poti tu sa faci sa fie asa:*:*).

| buburuza_7398 a răspuns:

Asa sunt si eu de ceva vreme incoace sad

| smileforme a răspuns:

E nasol mai ales cand sunt la scoala, am economie si vorbeste profu non-stop si eu aproape adorm cu capu' pe banca si se mai bat ai colegii cu hartie... fffff nasolwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil de la vreme. Eu sunt asa doar cand e vreme ploioasa.asasad. Sunt molesita si n`am chef de nimic si daca ma mai si enerveaza cineva...laughing. Cred ca de la astathinking