| o_fata_dulce:* a întrebat:

De ce unii baieti doresc de la fete numai aventuri?

6 răspunsuri:
| lovenotsex a răspuns:

Ptr ca uneori sunt momente cand vrei sa se intample doar o data si atat, nimic mai mult.Si pentru ca exista fete doar pentru aventuri, care la randul sunt facute doar pentru asta.Ptr ca daca nu ar mai exista fete doar pentru aventuri, nici baietii nu si-ar mai dori aventuri ca n-ar avea cu cine.Nu ma aflu printre aceia, poate am fost intr-o vreme. Uneori e binevenita o aventura iti deschide ochii. Evident fata trebuie sa fie constienta ca a doua zi nu mai e nimic, iar multe accepta asta, doar asa placere de o noapte...

| alone a răspuns:

Pentru ca vor distractie si asta pentru unii e cea mai mare distractie posibila...

Răspuns utilizator avertizat
| IQOnly a răspuns:

Vor pentru placere.Si inca ceva, mai intai o vezi pe acea fata, apoi te indragostesti, va sarutati, va atingeti si apoi apare instinctul primar(aventura). Este adevarat ca unii sunt bolnavi si numai la asta se gandesc.

Răspuns utilizator avertizat
| яubic a răspuns:

Stii dc? Pentru ca asa vad la altii si asa se invata si ei. Fac asta doar ca sa aiba cu ce se lauda. rolling eyes
Baietii aia chiar nu stiu sa aprecieze o fata de aceea trebuie sa te feresti de ei. happy