| Alien a întrebat:

De ce urati manelele?

Eu nu ascult si nu am nimic impotriva cu cei care le asculta!

2 răspunsuri:
| lavinia_7948 a răspuns:

Cei ce urasc manelele urasc munca facuta de altiihappy eu nu ascult nu se pune problema normal ca orice om ascult la chefuri pentru ca oricat am fi noi de ''vai manele no way'' de fapt la un chef ele dau tonul distractie! Apoi unii nu recunosc si mi se pare nu tocmai un lucru bun, deoarece e ca si cum le este rusine de preferintele lor muzicale ...in cele din urma manelistii canta la fel cum canta toti doar ca e al mod si eu una nu am nimic impotriva lor cum nu am nici pentru cei emo sau rockeri etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu personal nu urasc manelele adica melodia in sine urasc tot cultu asta nu stiu cum sa iti expleic sa intelegi urasc hainele ca care se imbraca manelisi urasc beatu pe care kanta manelisti (daca pot sa spun beat) versurile e nasol rau mie greata de ele adica sincer si nu vreau sa jignesc pe cineva cu comentariul asa.