| Insomnii a întrebat:

De ce va plac blonzii cu ochii albastri?(intrebare pentru fete)
Dau funda
Mia imi plac brunetii sau cei cu parul saten si cu ochii caprui

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Mie mi-au placut baietii blonzi cand eram mica deoarece ma gandeam ca-s mai interesanti si ca par ca atlanticii (Oamenii din Atlantida, orasul disparut) deoarece acolo toti oamenii aveau ochii albastri si parul blond.

Acum ca am crescut imi plac baietii bruneti sau sateni cu ochii verzismug

| IoanaTempah a răspuns:

Si mie la fel ca tine, dar in special ochii negri blushing happy

| andda_2600 a răspuns:

Gusturile nu prea se discuta. Sincer si mie imi plac tot brunetii. Blonzii probabil au ceva special pentru ca sunt "mai rari"

| ღBrUnEtHaAaღ a răspuns:

Deoarece te topesti in albastrul intens al ochiilor lui si parul blond este ca de aur.
eu m-am indragostit de un baiat blond cu ochi albastri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonzii cu ochi albastrii ies mai mult in evidenta laughing si na. nu gasesti peste tot blonzi. bruneti sunt 80 % din baietii dintr`o scoala [ de ex ].

depinde acum si de baiat. Poti sa sustii mult si bine ca.ti plac brunetii si sa dai de un blond d`ala buuun =p~ rolling on the floor sa vezi atunci! happy
ceauu. :*