| traficanta a întrebat:

De ce venim asa de obositi de la scoala daca noi nu facem nimic practic, stam doar in banci?straight face

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Pai, poate este drumul si faptul ca te scoli dimineata.
Plus, devii obosit si de la invatat.

| Marynna a răspuns:

Pai chiar daca stam doar in banci, in timpul orei mai auzim din cand in cand o definitie, un exercitiu, un X-ulescu, taci din gura!laughing

Chiar daca noi nu ne dam seama, tot suntem putin atenti, iar asta solicita putin CRBL-ullaughing. Si doar prin simplul fapt ca stai 5-6-7 ore intr-un loc te oboseste

| foxi a răspuns:

Pentru ca va preocupa prea mult cum va imbracati, cum va fardati, cum incepeti o relatie, cum sa incepeti viata sexuala, etc!

| shifii a răspuns:

Obositi mental, ca stam sa bagam la capatsana si ne chinuim sa fim atenti si sa ne aducem aminte din ce am invatsat acasa ca sa raspundem la ora.yawn

| EnaS a răspuns:

Păi oboseala asta e mai mult psihică decât fizică. Îţi pui creierul la treaba mult trebuie să fii tot timpul pe fază cine ştie e şi stres şi asta te oboseşte