| TudorFox a întrebat:

De ce vin doar la mine cainii de la un magazin la care ma duc asa, ca si cum ar vrea sa ma muste? Niciodata nu vad sa se intample asta si la alti oameni, doar mie, de ce?

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Poate le e frică de ceilalți oameni.

| Denisa0954 a răspuns:

Ei simt ca iti e frica si interpretează ca si cum tu ai vrea sa le faci rau

| TudorFox explică (pentru Denisa0954):

Pai asta e ca nu imi e frica

| BlackLight1987 a răspuns:

Toti oamenii au mirosuri diferite. Citisem undeva un articol, in care explică faptul că animalele sunt atrase de mirosul anumitor oameni. Partea proasta e ca nu prea ai ce sa faci... încearcă poate sa renunți la parfum, desi ma indoiesc ca va schimba ceva.

| TudorFox explică (pentru BlackLight1987):

Nu eram dat cu niciun parfum

| BlackLight1987 a răspuns:

Câinii simt și când iti este frica, încearcă sa-i ignori, și să nu te dai la ei.

| TudorFox explică (pentru BlackLight1987):

Dar nu imi e frica de ei