| AmxMod a întrebat:

De ce vorbeste cu mine asa? inca ma mai palce?
Salut am avut o relatie cu o fata timp de 4 luni si ne-am despartit si am ramas prieteni. eu o mai palc si o mai iubesc. o caut in fiecare vineri sambata si duminica.ies afara cu cosmin vecinul iei si iasa si ea pe geam si vorbim si acuma cateva zile la inrebat pe vecinul iei ca cand mai merem pe strada si a zis e nu stiu. si un alt prieten a intrebat-o ca cum mergem relatie cu minesi a zis ea pai ne-am despartit si a zis alex nu vrei sa va impcati si a zis ea pai nu stiu dupa ceva timp poate. si aseara cand am vb cu ea am intrebat-o daca iasa pe geam ca ma duc acolo la vecinul iei si stam pe afara si a zis ea ca nu iasa. de ce vorbeste cu mine asa? si la vecinul iei il intreba cand cand merem pe strada si mie ami zice ca nu iasa pe geam, si la alex i-a zis ca poate se impaca cu mine.de ce vorbeste cu mine asa? inca ma mai palce?

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Posibil să te mai placă încă! Vorbeşte cu ea şi dacă o placi şi mai vrei să fi cu ea cere-ţi iertare dacă ai greşit. Vorbeşte cu unii din vecinii tăi să ieşiţi toţi la plimbare iar la un moment dat să vă lase singuri între patru ochi.Baftă.