| CRC98 a întrebat:

De ce zic multi pe youtube "FUCK VEVO"?
FUNDA.

3 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Pentru că-i cenzură multă şi asta e oribil. Sunt unele melodii în care cenzura-i acolo unde nu trebuie.
Videoclipurile nu sunt valabile în toate ţările.
Se încarcă greu în majoritatea cazurilor.

| Lio a răspuns:

Is the only thing that they could ***...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza cenzura de pe vevo, unele piese sunt chiar necenzurate.
Deranjanta ramane calitatea audio la care sunt "urcate", un bitrate foarte scazut!
Unii sunt teribilisti, acum e la moda sa fii impotriva.Pana la urma artistul isi promoveaza munca asa cum vrea el.
Plus ca vevo e in colaborare cu google analitic.Intr-un panou proxifier, poti vedea cate streamuri se deschid si nici nu se incarca cum trebuie, e obositor uneori, asa ca il evit atunci cand nu-mi convine si nu ma alatur unui curent "anti-orice".