| dori123 a întrebat:

De ceva timp mi-a placut de un baiat, baiatul era cam curvar si ma facea sa sufar si ne-am despartit si pentru ca s-a bagat o curva intre noi, dar mai devreme sau mai tarziu trebuia sa ne despartim. Si inaintea mea mai statuse cu 2 fete, prietene de-ale mele si baiatul a continuat asa cu curva accea, Valentina si intr-o zi intru pe facebook si gasesc o postare din partea lui care isi cerea scuze, si asta m-a dat peste cap dupa ce am incercat sa-l uit....si acum nu mai simt nimic pentru acest baiat...dar m-a lasat cu zdravene rani pe sufelt.

As vrea o sugestie a cuiva care a mai trrecut prin asta!
multumes :*

1 răspuns:
| sebby27 a răspuns:

N-am trecut prin asta, dar iti voi raspunde.Din moment ce e un curvar ar fi normal sa il lasi cu tarfele lui, asta daca nu vrei sa devii si tu una dintre ele.S-ar putea sa ii fi parut rau din diverse motive:
1.Inca mai simte ceva pentru tine
2.Te vrea ca un "plan de rezerva"
3.L-o fi ajuns rusinea
Sfatul meu: Gaseste altul! N-are rost sa te consumi pentru tampiti.(mai ales ca zici ca te facea sa suferi)

Have a nice day!