| pamparam20 a întrebat:

De ceva timp simpatizez un baiat dar problema e ca de cate ori ne vedem ni se intampla aceleasi faze penibile. Ne vedem fata in fata el imi zambeste ceva in genu big grin ii zambesc si eu big grin apoi el se uita la mine da parca ar vrea sa incep o conversatie dar eu nu stiu ce sa zic si incepem sa radem ca doi prosti laughing) scuzati-mi expresia. Cum as putea sa fac sa scap de aceste momente penibile? ca eu nu le mai suport. Cum sa incep o conversatie cu el, ce sa ii spun? As putea vreodata sa fiu impreuna cu el ca eu il plac foarte tare. Cum sa stiu daca si el ma place? dau funda pentru cele mai sincere raspunsuri si fara misto big grin

1 răspuns:
| herbalist a răspuns:

Pai sigur din ce ai spus el este un baiat timid si genul sa faci u primul pas asa ca daca vrei sa fi cu el incearca sa faci tu prima o miscare si iti va raspunde prompt si elwinking