| Diana48 a întrebat:

De Craciun ce cadou sa-i fac mamei mele?

5 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

O esarfa,un parfum, o felicitare facuta de tine, un bibelou inger+o foaie pe care scie''sunt ingerul tau", ceva cu fata ta pe el, ceva simbolic(un tablou cu tine si cu ea poate)etc

| AnKa76 a răspuns:

O carte ce ii place ei.SA fi tu cuminte si sa ai note mari.O ciocolata sau un tablou dragut cu voi(familia), un ceas, haine(plovar, fular, geanta, etc.) Sper sa te ajute raspunsul mea. Funda?

| Diana48 explică (pentru AnKa76):

Mersi,mi-ai dat idei!

| Denisaaa15 a răspuns:

Ciocolata,haine,un desen sau o felicitare draguta facuta de tine(ce e de la tine e mai valoros decat orice iai cumpara)big grinfunda?

| Denisaaa15 a răspuns:

Ciocolata,haine,un desen sau o felicitare draguta facuta de tine, ce e de la tine e mai valoros decat orice iai cumpara. Funda?